Aures Holdings

Programátor C#

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Plat: CZK 30K / měsíc
  • Praha

  • Automotive, Mobilita
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Praha

AAA Auta založil v roce 1992 v Praze nadšený Australan Anthony James Denny, který začal budovat firmu doslova z ničeho. Na prodejní ploše měl jen maringotku, pár aut a velké plány. Dnes patří „Áčka“ pod Aures Holdings spolu s Mototechnou, která prodává zánovní a prémiové vozy, Mototechnou Drive, která pronajímá nové vozy a 1. Auto Diskontem, který prodává levné vozy. Do skupiny patří třeba i AuresLab, který se věnuje inovativním projektům a tvorbě software. AAA Auto je dnes jedničkou na trhu v obchodu s ojetými vozy. Nakoukni s nimi „pod kapotu“.

Popis pozice

Do našeho IT týmu hledáme nového člena, který bude zodpovědný za vývoj aplikací v jazyce .NET C# v prostředí MS Visual Studia a platformy Xamarin.

  • Vývoj a provoz unikátních softwarových řešení v prostředí .NET C# pro prodej a výkup automobilů.
  • Podílet na návrhu SW architektury a tvorba podnikového portálu.
  • Tvorba mobilních aplikací.
  • Vše dle vašich zkušeností

Co u nás získáš

- Zajímavou práci s využitím moderních technologií
- Stabilní zázemí silné společnosti,
- Přátelský pracovní kolektiv
- Motivující mzdové ohodnocen
- Pravidelná školení pro zvládnutí nových technologií
- Vysoká úroveň podnikové kultury
- Možnost osobního i kariérního rozvoje
- Balíček benefitů AAA Auto

Vítané zkušenosti

Zodpovědného člověka s analytickým myšlením, proaktivním přístupem k práci, se schopností teamové spolupráce a schopností se stále učit nové technologie a postupy.

    Požadujeme znalosti:
    • .NET C#, MS SQL Server, HTML, XML
    Výhodou:
    • Znalost s platformou Xamarin
    • Programování pro MS SharePoint
    • Psaní Java skriptů
    • Práce s TFS
    Další:
    • Minimální praxe v oblasti programování .NET C# 2-3 roky
    • Znalost anglického jazyka a ruského jazyka je výhodou
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na LinkedInu