Aures Holdings

Prodejce automobilů - Praha

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Plat: CZK 40K / měsíc
  • Praha

  • Automotive, Mobilita
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Praha

AAA Auta založil v roce 1992 v Praze nadšený Australan Anthony James Denny, který začal budovat firmu doslova z ničeho. Na prodejní ploše měl jen maringotku, pár aut a velké plány. Dnes patří „Áčka“ pod Aures Holdings spolu s Mototechnou, která prodává zánovní a prémiové vozy, Mototechnou Drive, která pronajímá nové vozy a 1. Auto Diskontem, který prodává levné vozy. Do skupiny patří třeba i AuresLab, který se věnuje inovativním projektům a tvorbě software. AAA Auto je dnes jedničkou na trhu v obchodu s ojetými vozy. Nakoukni s nimi „pod kapotu“.

Popis pozice

Máte v sobě obchodního ducha, nebo jsou auta vaším koníčkem? Hledáte perspektivní práci ve stabilním prostředí? Jste týmový hráč a člověk orientovaný na výsledek?

Pokud jsou vaše odpovědi ano, jsme ta pravá volba. Protože my jsme víc než jen autobazar. Jsme prodejní tým plný sympatických lidí, který moc rád přivítá nové kolegy.

Přidejte se k nám a odstartujte kariéru v mezinárodní firmě!

Co budete dělat?
  • Komunikovat se zákazníky přímo na pobočce
  • Poskytovat zákaznický servis - výběr a prezentace vozu, testovací jízdy, uzavírání obchodů
  • Spolupracovat s obchodním týmem

Co u nás získáš

  • Měsíční mzda 40.000-70.000Kč (strop nemáme, záleží jen na vás, kolik si chcete vydělat.)
  • Garantovaný výdělek 30.000Kč ve zkušební době
  • HPP na dobu neurčitou
  • Kariérní růst pro každého, kdo má chuť se zlepšovat
  • Polovinu měsíce volno ( práce na krátký/dlouhý týden)
  • Školící programy vlastní tréninkové akademie
  • Přátelský a dynamický kolektiv
  • Podpora od nadřízeného v každém okamžiku
  • Benefity - slevy na služby a zboží, na sport, zvýhodněné tarify na telefon a mnoho dalších.

Vítané zkušenosti

  • Pozitivní přístup, samostatnost a smysl pro obchod
  • Chuť učit se novým věcem a pracovat ve venkovním prostředí
  • Komunikativnost, spolehlivost a časovou flexibilitu
  • Znalost českého a vietnamského jazyka
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na LinkedInu