Tato pozice již není k dispozici.

Sales Manager

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Asseco Solutions, a. s.

Pozice

Popis pozice

Baví Tě svět IT? Jsi rád v kontaktu s lidmi a hledáš produkt co má smysl? Rád obchoduješ? Pak jsi to právě Ty, kdo může aktivně obchodovat a rozvíjet business vztahy u nových klientů na trhu.
Kolegové z obchodního týmu k sobě hledají nového parťáka do Brna nebo do Hradce Králové.

Co Tě čeká:

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí a rozvíjení vztahů se zákazníky
  • vymýšlet, jak se dostat k důležitým lidem ve firmách
  • vytváření obchodní strategie pro prodej informačního systému HELIOS

Co očekáváme:

  • zkušeného a ambiciózního obchodníka, který ví, jak si získat zákazníka na svoji stranu
  • kuráž komunikovat či prezentovat před větším počtem lidí
  • chuť učit se novým věcem

Co získáš:

Aktivní účast na budování naší značky. Můžeš se těšit na přátelskou atmosféru a skvělou partu kolegů, jejichž práce je baví. Firemní kulturu postavenou na otevřenosti a neformálních vztazích. Záleží nám na Tvém profesním i osobnostním rozvoji, a proto rádi podpoříme tvé další vzdělávání. Využít můžeš hodiny angličtiny apod. široké zaměstnanecké výhody a benefity (stravenky, work-life balance - 32 dní za rok (25 dní dovolené, 3 dny zdravotního volna, 1 volný pátek každé čtvrtletí), pružnou pracovní dobu, příspěvek na volnočasové aktivity či firemní akce, auto, atd.)

Těšíme se na Tvoji reakci!

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce