Tato pozice již není k dispozici.

Junior Programátor .NET/C#

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Asseco Solutions, a. s.

Pozice

Popis pozice

Chceš se naučit programovat? Máš málo zkušeností a potřebuješ dostat šanci? Pak neváhej a ozvi se nám. Jsme připraveni tě všechno naučit.

Co tě u nás po zapracování čeká?

  • udržovat a rozvíjet jednotlivé části systému
  • komunikovat s analytiky při návrhu a realizaci požadavků
  • testovat vytvořené řešení
  • tvořit technickou dokumentaci řešení

Jak si tě představujeme?

  • chceš spolupracovat a komunikovat v týmu
  • máš chuť učit se novým věcem
  • jsi ochoten na sobě pracovat

Co nabízíme:

  • práci na zajímavých projektech
  • spolupráci v týmu vedeným špičkovými leadery
  • možnost stát u zrodu něčeho úplně nového
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní společnosti
  • celkem 32 dní volna (25 dní dovolené, 3 dny zdravotního volna, 1 den volna navíc každé čtvrtletí pro skvělý work-life balance)
  • stravenky ve výši 120,- Kč
  • příspěvek na volnočasové aktivity formou Benefit Card
  • výuku angličtiny na pracovišti
  • neformální pracovní prostředí
  • flexibilní pracovní dobu s možností homeoffice
  • … a masážní křeslo v relax zóně, když potřebujete načerpat novou energii

Není tato pozice pro tebe? Tak se podívej, jestli by tě nezaujala jiná na tomto odkazu: https://www.helios.eu/volne-pozice

Benefits

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".

Podívat se na všechny nabídky