Tato pozice již není k dispozici.

BI Konzultant

Plný úvazek
Hradec Kralove
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Asseco Solutions, a. s.

Pozice

Popis pozice

Máte bohaté zkušenosti s Business Intelligence řešeními? Hledáte nové výzvy a nebojíte se chopit zajímavé příležitosti? Hledáme parťáka, který se zapojí do konzultantské činnosti pro naše zákazníky a bude hledat pro ně vhodná BI řešení.

Co Vás na pozici čeká:

  • identifikace potřeb, návrh řešení a řízení implementačních projektů u našich klientů
  • zodpovědnost za formulaci zadání datového modelu pro zákazníka a jeho předání k realizaci technickému týmu
  • zodpovědnost za dodávku smysluplného řešení pro zákazníka
  • úzká spolupráce s obchodními týmy, implementačními partnery a ostatním konzultanty
  • prezentace řešení u koncových uživatelů
  • rozvoj znalostí BI uvnitř Asseco Solutions ČR

Co je pro nás podstatné?

  • zkušenosti s návrhem datových modelů na základě vyhodnocení požadavků business uživatelů
  • praxe z controllingu min. 2 roky (ideálně z více oblastí)
  • výhodou jsou praktické zkušenosti s výstavbou datových skladů (DWH, ETL procesem, SQL transformacemi)
  • i zkušenosti s konkrétními BI nástroji (MS Power BI, Reporting CZ, GIST, Qlik, apod.) jsou výhodou
  • komunikační dovednosti, samostatnost
  • AJ na komunikativní úrovni - výhodou
  • ŘP sk.B - aktivní řidič

Co nabízíme?

Naprosto samostatnou a zodpovědnou práci na dobu neurčitou. Těšit se můžete na přátelskou atmosféru a skvělou partu kolegů, které jejich práce baví. Otevřenost, neformální vztahy a neustálý rozvoj. Široké zaměstnanecké výhody a benefity (stravenky, work-life balance - 32 dní za rok (25 dní dovolené, 3 dny zdravotního volna, 1 volný pátek každé čtvrtletí), pružnou pracovní dobu, příspěvek na volnočasové aktivity a jazykovou výuku, firemní akce atd.).

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce