Arval

Arval

Digital Marketing Specialist

  • Plný úvazek
  • Praha
  • Možnost pracovat částečně z domova

Společnost

Arval

Arval

  • Mobilita

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

ARVAL CZ je jeden z nejúspěšnějších hráčů na trhu operativního leasingu, a protože to nezní kdovíjak atraktivně, říkají, že je baví auta, obchod a nové nápady. Od založení skupinou odvážlivců v roce 2003 rostou každým rokem a hodlají v tom pokračovat. Pracuje pro ně více než stovka opravdových profíků, kteří si v práci umí máknout. Přitom se dovedou pořádně bavit a vzhledem k výsledkům firmy mají neustále co slavit. Počet aut od Arvalu na českých silnicích každoročně narůstá a už se přehoupl přes 22 000. Dnes Arval najdete ve 29 zemích po celém světě a až se tučňáci naučí řídit, zamíří i na Antarktidu. Arvalu stojí v zádech jedna z největších evropských finančních skupin BNP Paribas Group, jejíž klasické logo znají nejen tenisoví fanoušci třeba z Fed Cupu.

V červnu 2018 se přestěhovali do jedné z nejmodernějších budov v Praze, Maint Point na Pankráci. V zajímavě řešené stavbě, která dokáže pohlcovat smog a snižovat emise, obsadili skoro celé 6. patro. Se svými motoristicky laděnými kancelářemi zabodovali i v soutěži Zasedačka roku v kategorii Zdravá kancelář.

Popis pozice

Co Tě opravdu čeká:

Administrace obsahu našich webů
Správa reklam ve vyhledávačích a na sociálních sítích
Vyhodnocování a ladění online kampaní, analýzy výkonnosti
Zvyšování efektivity online reklam
Spolupráce s freelance dodavateli a agenturami

Vítané zkušenosti

Než se přihlásíš, dobře si rozmysli, zda:

Znáš Adwords, Sklik a Facebook business manager
Už jsi někdy pracoval/a s redakčními systémy na správu webů
Víš jaký je rozdíl mezi PSD a PDF, umíš upravit fotku, nebo vytvořit banner
Máš cit pro User Experience
Sleduješ moderní trendy a chceš se dál rozvíjet

Když se domluvíme, tak ti nabízíme:

Přátelské prostředí jako v rodinné firmě
Luxusní prostředí jedné z nejmodernějších kancelářských budov v Praze na Pankráci (Maint Point)
Pohodový tým, díky kterému si budeš připadat jako ve startupu J
Také hodně volna: 5-6 týdnů dovolené (čím déle u nás budeš pracovat, tím více budeš odpočívat), 4 sick days ročně
Investice do tvého vzdělávání, rozvoje i jazyků, podporu kariérního růstu v rámci Arvalu (a nejen v Čechách)
Stravenky, připojištění a další klasické benefity, které bereme jako samozřejmost
Výhodné ceny na produkty a služby, které nás živí (odkup auta, pneu atd.)
Oslavy, teambuildingy a další společné akce typu sportuj a bav se
Kvalitní káva k dispozici neustále

Poznejte tým Arval

Tento obsah je zablokovaný
Arval

Arval

  • Mobilita

  • Praha
  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků