Arval

Arval

Account Manager (interní obchodník/obchodnice)

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Plat: CZK 30K / měsíc
  • Praha 4

Společnost

Arval

Arval

  • Mobilita
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

  • Praha 4

V Arvalu je úspěšně živí operativní leasing a poskytování pronájmu vozů menším i větším společnostem. A protože to nezní až tak moc atraktivně, říkají, že je baví auta, obchod a nové nápady. Od založení u jednoho prázdného stolu skupinou odvážlivců v roce 2003 (a pár těch statečných u nich ještě najdete) rostou každý rok a hodlají v tom pokračovat i nadále. Baví se a s pečlivostí zahradníků skládají jejich tým.

Arval
Arval
Arval
Arval
Arval

Popis pozice

- hodně prodáváš, píšeš, mluvíš, voláš a počítáš. na úrovni a se znalostí věci. tedy aut.

- staráš se o přidělené portfolio klientů a zodpovídáš za obchodní cíle, spokojenost klientů, rozvoj vzájemného obchodu a dlouhodobou spolupráci (všechno ti umíme změřit)

- každý den jsi v kontaktu s klienty (po telefonu a mailem)

- zpracováváš cenové nabídky, kalkulace a reporty

- vyřizuješ každodenní požadavky klienta typu „co dělat, když „(objednání a dodání auta, poruchy atd.)

-spravuješ klientský vozový park v interním počítačovém systému

-optimalizuješ portfolio nabízených služeb, sleduješ trh a konkurenci

-vyhodnocuješ efektivitu klientských účtů v obchodní oblasti (výše slev, rozsah služeb, zůstatkové hodnoty aj)

-velmi intenzivně spolupracuješ s ostatními odděleními firmy a zapojuješ se do interních projektů

Co u nás získáš

  • Jistotu jako v bance, přátelské prostředí jako v rodinné firmě
  • Židli v nejzdravějších kancelářských prostorech v ČR (potvrzeno vítězstvím v soutěži Zasedačka roku 2019)
  • Pěknou fixní mzdu a motivační schéma navíc, kolik si vyděláš, závisí hlavně na tobě
  • Mimořádnou partu zajímavých individualit
  • Mnoho, opravdu mnoho zajímavé práce
  • Také hodně volna: 5-6 týdnů dovolené (čím déle u nás budeš pracovat, tím více budeš odpočívat), 4 sick days ročně, flexibilní pracovní doba na většině pozic
  • Perfektní tým opravdových nadšenců (přímo v tvém týmu je jich dalších 5 a vládne jim (téměř) dokonalá žena)
  • Oslavy, teambuildingy a další společné akce typu sportuj a bav se
  • Investice do tvého vzdělávání, rozvoje i jazyků, podporu kariérního růstu v rámci Arvalu (a nejen v Čechách)
  • Ovoce přímo pod nos 3x týdně zdarma, kvalitní káva k dispozici neustále
  • Stravenky, připojištění a další klasické benefity, které bereme jako samozřejmost
  • Výhodné ceny nejen na produkty a služby, které nás živí (auta, gumy atd.)
  • Smlouvu na dobu neurčitou

nástup dle dohody, čím dříve tím lépe.

Vítané zkušenosti

  • Máš minimálně ukončené středoškolské vzdělání, „vejška“ ti dává větší šanci
  • Ideálně máš alespoň kratší praxi na obchodní pozici, pokud jsi odborník na leasing, máš náskok
  • Máš řidičák (B) a navíc umíš řídit
  • Se fakt hodně zajímáš o auta a rozumíš jim více než tvá babička (babičkám- znalcům se omlouváme), a poznáš různé značky, modely a výbavu aut
  • Uživatelská znalost MS Office v tvém životopise znamená, že s aplikacemi opravdu pracuješ (neboj, z Excelu si tě otestujeme
  • Chceš pracovat v týmu a sdílet své nápady, protože o samotě u nás v open-spacu opravdu nebudeš
  • Víš, jak řešit problémy a umíš se vyjádřit (osobně, telefonicky, mailem), protože pracuješ pro klienta
  • Uživatelská znalost MS Office v tvém životopise znamená, že s aplikacemi opravdu pracuješ (neboj, z Excelu si tě otestujeme)
  • Zvládneš vyřídit telefonát a mail v angličtině (pokud nevíš, také si tě určitě vyzkoušíme)
  • Baví tě přicházet s novými nápady a nebojíš se riskovat a rozhodovat (kdo nic nedělá nic nezkazí, u nás naštěstí neplatí)
  • Se chceš ve firmě posunout dál, aby na tebe po pár letech nepadal prach
Pokud ti něco podstatného ze seznamu výše chybí, nezoufej. Jistě se najdou firmy, které ti budou vyhovovat víc.

Arval

Arval

  • Praha 4
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na LinkedInu