Tato pozice již není k dispozici.

JAVA VÝVOJÁŘ/KA - pro front-end (Praha)

Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
zkušenosti: > 2 roky

AIS Servis
AIS Servis

Pozice

Popis pozice

Nový vývojář nebo vývojářka se budou podílet na rozvoji informačního systému a vyvíjet CRM aplikaci pro několik platforem (desktop, tablet, mobil…). Dále programovat a upravovat vzhled a chování aplikace dle podkladu designérů, pracovat s webovými technologiemi, řešit opravy provozních chyb.

Požadavky na pozici

Hlásit se mohou medior / seniorní vývojáři dle specifikovaných požadavků níže:

  • Java EE
  • Zkušenosti z různých projektů s vývojem webových aplikací a s HTML, JavaScript a CSS
  • Znalost nebo minimálně povědomí o JSF, relační databáze – velké plus, ale není podmínkou
  • Maven, Git, Docker

Je nám jasné, že už máš:

  • Zájem o webové technologie a velkou chuť se učit novým věcem
  • Praktickou znalost principů návrhu webových aplikací – layout, stylování, UX, responzivní design
  • Výborné komunikativní schopnosti, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost

Proces náboru

Pokud nám zašleš svůj CV a tech stack profil (odkaz na Github je velmi vítán), do 3 dnů se s tebou spojíme ohledně zpětné vazby. Standardně se v rámci výběrka uslyšíš na callu s naší personalistkou, poté je technické interview s vedoucím týmu. Rádi se s tebou propojí zároveň i někteří z budoucích kolegů. Pokud projdeš do další fáze výběru, pohovoří si s tebou jeden z jednatelů. Od pohovoru k nabídce to může trvat klidně jen 14dnů! Neobávej se poslat svoji žádost, pokud máš zájem pracovat jako freelancer. Forma spolupráce není překážkou vyvíjet u nás nové věci!

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".