Tato pozice již není k dispozici.

IT WEB ANALYTI(Č)K(A)

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
zkušenosti: > 3 roky

AIS Servis
AIS Servis

Pozice

Popis pozice

Očekáváme, že nový kolega nebo kolegyně pomůže s následujícím:

  • analyzování byznys požadavků
  • definování současného a očekávaného chovaní aplikace
  • zpřesňovaní a přípravu podkladů pro designéry
  • spolupráci při tvorbě zadání pro vývoj
  • evidování funkčních požadavků zjištěných v průběhu analýzy
  • výpomocí s analýzou chování uživatelů v prostředí webové aplikace (sběr a analýza kvantitativních dat)

Požadavky na pozici

Co bys měl/a umět, jaké zkušenosti potřebujeme:

  • mít povědomí o kvantitativním získávání dat a analýze chovaní uživatelů
  • znát nemoderované testování (nastavení, kontrola, analýza, pomoc s interpretací)
  • webovou analytiku (GA, GTM, nastavení, pomoc s implementací v kódu, kontrola, analýza naměřených dat, pomoc s interpretací)
  • interakční analýzu (session recording, mousetracking, headmap)

Komunikace je v u této pozice významným kritériem, takže umíš:

  • přehledně strukturovat informace v psané podobě (napr. procesní mapy, schématické znázornění)
  • umět prezentovat - ve smyslu umět odkomunikovat závěry analytického projektu
  • vedení one2one výzkumných rozhovorů (ke zpřesnění zadání od specialisty)
  • schopnost samostatně vést analytický projekt, získavat informace a odstraňovat nejasnosti

Komplexní přístup a pohled k řešeným požadavkům bude znamenat:

  • vědět, na co se zeptat a proaktivně označovat kritická místa k objasnění
  • schopnost udržovat v informacích pořádek a přehlednost (doplňování, verzování, sbírání komentářů od jednotlivých stakeholderů)
  • zkušenosti s tvorbou zadání pro designéry, realizací návrhů nebo přímo s vývojem webových projektů
  • alespoň základní povědomí o technické realizovatelnosti a náročnosti vývoje

Proces náboru

Pokud nám zašleš svůj CV a tech stack profil, do týdne se s tebou spojíme ohledně zpětné vazby. Standardně se v rámci výběrka uslyšíš na callu s HR manažerkou, poté je technické interview s vedoucím týmu. Rádi se ti představí i někteří z budoucích kolegů. Pokud projdeš do další fáze výběru, pohovoří si s tebou jeden z jednatelů. Od pohovoru k nabídce to může trvat klidně jen 14dnů!

Neobávej se poslat svoji žádost, pokud máš zájem pracovat jako freelancer. Forma spolupráce není překážkou vyvíjet u nás nové věci!

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".