Tato pozice již není k dispozici.

FRONTEND VÝVOJÁŘ/KA (KODÉR/KA)

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma

AIS Servis
AIS Servis

Pozice

Popis pozice

Součástí našeho frontendového vývoje je i oddělení UX / UI, kde hledáme vývojáře, který na základě grafického návrhu v aplikaci XD bude převádět základní prvky a komponenty do kódu, čímž bude vznikat knihovna pro vývojáře.

Na čem budeš dále pracovat?

  • Budete mít na starosti vkládání potřebného javascriptového kódu do projektů za účelem zpřesňování měření, případně přidávání funkčnosti pro komponenty.
  • Budete vyvíjet a upravovat vzhled základních prvků a komponent, který je definovaný v UI kitu (převádět návrhy od grafiků do kódu a vytvářet knihovnu prvků, kterou vývojáři budou následně používat pro tvorbu nových stránek).
  • Na základě schopností můžete také vytvářet i komplexnější komponenty pro vývojáře.
  • Dle zájmu se můžete také podílet na návrzích pro optimalizaci UI a navrhovat zlepšení uživatelské přívětivosti.

Požadavky na pozici

Potěší nás, pokud budeš znát:

  • technologie jako HTML5, CSS3, Sass a Javascript. JSF a Primefaces výhodou.
  • tvorbu responzivních webů
  • s přehledem GIT.

Výhodou je:

  • zkušenost s realizovanými projekty nebo alespoň chuť na sobě pracovat a rozvíjet se
  • spolehlivost a zodpovědný přístup k řešení požadavků
  • cit pro design ideálně s přesahem do UX, mít analytické myšlení a dokázat přicházet s vlastními nápady.

Proces náboru

Pokud nám zašleš svůj CV a tech stack profil, do týdne se s tebou spojíme ohledně zpětné vazby. Standardně se v rámci výběrka uslyšíš na callu s HR manažerkou, poté je technické interview (převážně online) s vedoucím týmu. Rádi se s tebou propojí zároveň i někteří z budoucích kolegů. Pokud projdeš do další fáze výběru, pohovoří si s tebou jeden z jednatelů. Od pohovoru k nabídce to může trvat klidně jen 14dnů!
Neobávej se poslat svoji žádost, pokud máš zájem pracovat jako freelancer. Forma spolupráce není překážkou vyvíjet u nás nové věci!

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".