Ackee

Ackee

UI Designer

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha 8

Společnost

Ackee

Ackee

  • IT / Digital, Mobile Apps, Software
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

Nabídka

UI Designer

  • Praha 8

Jsou špička na poli mobilních technologií. Začali jako parta studentů z ČVUT v roce 2012 a nyní jsou dospělá firma s 50členným týmem. Sídlí v nejvyšším patře karlínského Danube Housu. Vyvíjí mobilní aplikace a weby pro klienty jako Škoda, T-Mobile, Dáme Jídlo nebo německý Bundestag. Přednášejí na ČVUT, meetupech a taky školí ve firmách. Jejich vlastní produkt App4Event, mobilní appku pro festivaly a konference, dnes používají desítky akcí po celém světě.

Popis pozice

Jsme více než 60členný tým nadšených vývojářů, projekťáků, designérů a testerů, kteří od roku 2012 touží po jediném – vytvářet ty nejkvalitnější a nejkrásnější appky a weby v celé Evropě. Potkáš nás v našich moderních kancelářích v Karlíně a Berlíně, na technologických konferencích nebo na ČVUT v Praze, kde přednášíme. Nemáme rádi mainstream, ale rádi o tom píšeme a zasedáme v porotách soutěží krásy. Svoje místo v síni slávy si můžeš vydobýt prací na projektech jako Košík, Zonky nebo Bundestag.

Co budeš dělat

Budeš navrhovat cool design nejen našich appek pro lokální i mezinárodní klienty, děláme však i weby a další digital design (jak vypadá náš Ackee design, můžeš zjistit na našem [Dribbblu](http://dribbble.com/ackee_prague). Tvou zodpovědností bude i garantovat kvalitu a originalitu našeho designu. Oceníme, když budeš rád přicházet s něčím novým a kreativním, co na trhu ještě nikdo nedělá.

Jaké to je pracovat v Ackee

  • smysluplná práce na lokálních i mezinárodních projektech, které jsou vidět ([Zonky](http://www.ackee.cz/zonky), [Rekola](http://www.ackee.cz/rekola), [Košík](http://www.ackee.cz/kosik), [Bazoš](http://www.ackee.cz/bazos), [Bundestag](http://www.ackee.cz/bundestag-app))
  • velká volnost v řízení svého času a přidělené práce
  • možnost realizovat svoje nápady nejen v rámci interních projektů (např. [App4Event](http://www.app4event.com))
  • budget na návštěvy konferencí a meetupů u nás i v zahraničí
  • zapálený a inspirativní tým, pravidelné meetingy a sdílení know-how
  • MacBook, firemní tarif, multisportka a sdílené Ackee auto
  • denně čerstvé ovoce, skvělá káva a možnost svačinky

Vítané zkušenosti

  • mít zkušenosti s designem webů a mobilních appek (zajímají nás realizované a reálně používané produkty v tvém portfoliu)
  • používat grafický a design software (Sketch, Illustrator, Photoshop, After Effects) na pokročilé úrovni
  • orientovat se v současných design trendech
  • rozumět UX a mít představu o technickém procesu vývoje appek a webů
  • mít zkušenosti s motion designem
  • výhodou je zkušenost s 3D designem, kreslením, tvorbou log, ikon a corporate identity

  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků