Ackee

Ackee

HR Assistant

  • Částečný úvazek
  • Praha 8

Společnost

Ackee

Ackee

  • IT / Digital, Mobile Apps, Software
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

  • Praha 8

Tato pozice byla obsazena!

Jsou špička na poli mobilních technologií. Začali jako parta studentů z ČVUT v roce 2012 a nyní jsou dospělá firma s 50členným týmem. Sídlí v nejvyšším patře karlínského Danube Housu. Vyvíjí mobilní aplikace a weby pro klienty jako Škoda, T-Mobile, Dáme Jídlo nebo německý Bundestag. Přednášejí na ČVUT, meetupech a taky školí ve firmách. Jejich vlastní produkt App4Event, mobilní appku pro festivaly a konference, dnes používají desítky akcí po celém světě.

Popis pozice

O HR se v Ackee dlouho staral CEO Martin a když už začalo být miláčků víc než merge requestů na Ackee webu, připojila jsem se mezi miláčky i já, Kačí, a teď zastřešuju všechny HR aktivity. V práci mám velkou volnost a zároveň odpovědnost a důvěru ze strany vedení. Postupně společně zavádíme a vylepšujeme jednotlivé personální činnosti – a ty můžeš být u toho! Ukážeme ti, jak vypadá implementace HR procesů ve středně velké a stabilní IT firmě s nádechem punku, a budeš nám pomáhat s náborem i personální administrativou. Pokud tě ale práce chytne a všechno bude dobře fungovat, tvoje pravomoc se může klidně rozšířit o cokoliv dalšího – v Ackee náplň práce totiž šijeme na míru samotným miláčkům.

Co budeš dělat:

  • úzce spolupracovat se mnou a pomáhat s čímkoliv, co bude třeba a co tě bude zajímat
  • podílet se na všech (nejen operativních, ale i strategičtějších) recruitment aktivitách
  • formulovat a zveřejňovat pracovní nabídky
  • zabezpečovat první fáze získávání a výběru nových miláčků a úzce spolupracovat s team leadery
    • provádět screening životopisů
    • sourcovat vhodné kandidáty na sociálních sítích
    • komunikovat s kandidáty po telefonu i e-mailu
  • pomáhat s vytvářením pracovněprávních dokumentů
  • podílet se na přípravě našich pravidelných snídaní a dalších společných Ackee akcí
  • poskytovat administrativní podporu ve všech HR činnostech

Co u nás získáš

  • reálnou zkušenost s HR ve firmě, která poctivě pečuje o svoje miláčky, záleží jí na pracovním prostředí a umožňuje svým lidem ovlivňovat chod firmy
  • cennou zkušenost v náboru a personální administrativě
  • velký prostor pro vlastní invenci a takovou odpovědnost, kterou sám/sama uneseš
  • supr benefity v podobě bezplatné výuky jazyků, dotované multisportky nebo sdíleného Ackee auta
  • každý den čerstvé ovoce, dobrou kávu a možnost svačinky
  • spoustu společných aktivit včetně volňásků na festivaly

Vítané zkušenosti

  • studuješ 1. nebo 2. ročník VŠ se zaměřením na HR, andragogiku nebo psychologii
  • hledáš první pracovní zkušenost v HR
  • jsi HR nadšenec a zajímáš se o to, jak přizpůsobovat firemní prostředí lidem tak, aby se jim dobře pracovalo
  • bez problému se domluvíš anglicky (máme i pár kolegů v naší německé pobočce)
  • máš kapacitu věnovat nám cca 15 hodin týdně (rozložení hodin v týdnu necháme na tobě) a chceš spolupracovat dlouhodobě
Ackee

Ackee

  • Praha 8
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Neverbální komunikace na pohovoru

Profesní dráha, seznam dovedností, softskills... po hodinách práce máte pocit, že je vaše CV správně vymazlené...