Accenture

Accenture

Technology internship

  • Částečný úvazek
  • Praha 11-Chodov

Společnost

Accenture

Accenture

  • Kybernetická bezpečnost, SaaS / Cloud Services, Software
  • Více než 2000 zaměstnanců

Accenture je mezinárodní společnost, která se může pochlubit více než 425 tisíci zaměstnanci, a poskytující služby ve 120 zemích světa. Společnými silami řeší ty nejnáročnější výzvy svých klientů. Poskytují jim poradenství a řešení v oblasti podpory podnikových procesů, digitálních technologií, strategií, technologických služeb a mnoha dalších. Spolupráce, kterou rozvíjejí s více než třemi čtvrtinami firem z Fortune Global 500, vede k inovacím, dnes a denně zlepšujícím a měnícím fungování celého světa.

Popis pozice

Technology divize společnosti Accenture aplikuje nové technologie zejména v oblasti systémové integrace, dodává služby designu, testování a provozní podpory, zaměřuje se na automatizaci a digitalizaci procesů. V Technology budete součástí týmu našich expertů, kteří jsou zodpovědní za dodávku a podporu projektů z oblasti systémové intergrace.

Jako part-time tester se stanete členem testing týmu, kde se zapojíte do procesu implementace aplikací. Vaším úkolem bude:

  • otestovat jednotlivé kroky v aplikacích a zaznamenat chyby
  • vymýšlet testovací skripty a postupy

Co u nás získáš

  • Flexibilní pracovní doba po dohodě s projektovým manažerema  zajímavé finanční ohodnocení.
  • Získáte výborný start kariéry v consultingové firmě s možností dalšího uplatnění.

Vítané zkušenosti

Rádi přivítáme studenty ekonomických i technických oborů, kteří se chtějí už při studiu pustit do práce v IT poradentství. Ideální je, pokud:

  • s námi můžete strávit alespoň 20 hodin týdně
  • nebojíte se mluvit anglicky s klientem a proaktivita pro Vás není jen výraz ze slovníku
  • výhodou je znalost jakékoliv technologie či programovacího jazyku
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na LinkedInu